ADQ

Türkiye temsili Gager havuzu ile markaların pazar araştırma ihtiyaçları doğrultusunda, doğru hedef kitleyi hedefleyerek yönelttiğimiz sorularla; fikirlerin, projelerin, konseptlerin, ürünlerin hizmetlerin, yatırımların ve reklamların uzun vadeli değişkenleri ölçümlemek üzere özgün bir platform sağlıyoruz.
AdQ hali hazırda geleneksel ve dijital kanalda yayınlanan tüm reklam filmlerini kullanıcıları üzerinde marka bağımsız olarak otomasyon sistemiyle ölçer. Müşterilerine verdiği panel hizmetiyle beraber reklam filmlerinin performanslarını ölçme ve karşılaştırma imkanı sunar. Ağırlıklandırmış ortalamalarıyla da benzersiz bir AdQ skoru yaratır ve markalara bir referans noktası oluşturur. Beğeni, hatırlanma, marka bağı, ünlü uyumu, fiyat gibi bir çok değişkende ölçümler yaparak, bu ölçümleri sınırsız kategoride, ortalamalarda etiketlemeyi, karşılaştırmayı ve geniş arşiviyle içgörüler üretir.

AdQ, daha hızlı test etmek, öğrenmek ve harekete geçmek isteyen içgörü uzmanları, pazarlamacılar ve ajanslar için tasarlanmış bir hizmettir. Marka temsilcileri kendi panellerine girerek sektör, kategori, puan, beğeni, etiket bazında karşılaştırma ve raporlama yapabilirler. 90 bin kişilik Gager topluluğumuz ile güçlü içgörülere erişim sağlamaktadır.

Yeni nesil pazar araştırma platformu Adgager ile doğru kişilere, doğru zamanda ulaşın. Şeffaf ve hızlı araştırma deneyimini yaşayın. Markanızın ihtiyacı olan tüm sorulara nitelikli kullanıcı kitlesiyle cevap bulun.

Hızlı Bağlantılar

Adgager © 2016 – 

2024
Made with  in İstanbul