ADTEAMS

Türkiye temsili Gager havuzu ile markaların pazar araştırma ihtiyaçları doğrultusunda, doğru hedef kitleyi hedefleyerek yönelttiğimiz sorularla; fikirlerin, projelerin, konseptlerin, ürünlerin hizmetlerin, yatırımların ve reklamların uzun vadeli değişkenleri ölçümlemek üzere özgün bir platform sağlıyoruz.
AdTeams, markanızın hedef kitlesiyle oluşturulan topluluk ile anında, hızlı,aksiyona yönelik, nitelikli mobil içgörü sağlamaktadır. Uygulama içindeki kullanıcılarınız ile yeni şeyler keşfedebilir, soru sorabilir, tartışma başlatabilir, oy verebilir ve birbirleriyle ortak noktalarda buluşulabilir. Markanızı daha ileriye taşıyacak, hedef kitlenin ne hissettiklerini, ihtiyaçlarını, onlara nasıl ulaşacağımızı anlamaya yönelik samimi sohbetler gerçekleştirilebilmektedir.
Bu özel topluluğun getirdiği samimiyet ve güven ortamının sayesinde oluşan güçlü aidiyet hissi ile beraber fark yaratabilmenin ve grup dinamiğiyle beslenen yaratıcılığın sonucunda, “Marka Elçileri” gibi hareket eden kullanıcıları doğurmaktadır. Günlük hayata entegre, samimi, dürüst, yaşayan sosyal bir ağ olarak hem topluluk içi, hem de arkadaş çevresinde test edilmiş geri bildirimler alınabilmektedir.

Yeni nesil pazar araştırma platformu Adgager ile doğru kişilere, doğru zamanda ulaşın. Şeffaf ve hızlı araştırma deneyimini yaşayın. Markanızın ihtiyacı olan tüm sorulara nitelikli kullanıcı kitlesiyle cevap bulun.

Hızlı Bağlantılar

Adgager © 2016 – 

2024
Made with  in İstanbul