Çözümlerimiz

Adgager ile doğru kişilere, doğru zamanda ulaşın. Seçilmiş topluluğuyla birlikte şeffaf ve hızlı araştırma deneyimini yaşayın.

Adgager Çözümleri

Ülke temsili Gager havuzu ile markaların pazar araştırma ihtiyaçları doğrultusunda, doğru hedef kitleyi hedefleyerek yönelttiğimiz sorularla; fikirlerin, projelerin, konseptlerin, ürünlerin hizmetlerin, yatırımların ve reklamların uzun vadeli değişkenleri ölçümlemek üzere özgün bir platform sağlıyoruz.

İş modelimiz söz konusu ürünün veya markanın değer önerisini iyileştirmek üzere geri bildirim sağlamakla beraber işinizi büyütmek ve markanızı destekleyebilmek adına iç görüleri sağlayabilmek için kalitatif ve kantitatif araştırma alanlarda gereksinimleri karşılayan çevik çözümler üretiyoruz. Güvenilir ve müşteri beklentilerine hızlı cevap vererek, dönüşen tüketici ihtiyaç ve trendleri çerçevesinde çalışıyoruz.

ADQ

ADQ

AdQ hali hazırda geleneksel ve dijital kanalda yayınlanan tüm reklam filmlerini, kullanıcıları üzerinde marka bağımsız olarak otomasyon sistemiyle ölçer ve raporlar. Ağırlıklandırmış ortalamalarıyla da benzersiz bir AdQ skoru yaratır ve markalara bir referans noktası oluşturur.
Detaylı Bilgi
ADTEAMS

ADTEAMS

AdTeams, markanızın hedef kitlesiyle oluşturulan topluluk ile anında, hızlı,aksiyona yönelik, nitelikli mobil içgörü sağlamaktadır. Uygulama içindeki kullanıcılarınız ile yeni şeyler keşfedebilir, soru sorabilir, tartışma başlatabilir, oy verebilir ve birbirleriyle ortak noktalarda buluşulabilir.
Detaylı Bilgi

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Uçtan uca pazar araştırma çözümlerimizle sizlere destek olmak ve tüm sorularınızı detaylı bir şekilde cevaplamak isteriz.