Geleceğin İçgörüleri

Adgager seçilmiş ve doğrulanmış güçlü topluluğuyla beraber sizi müşterilerinize bağlar ve içgörü partneriniz olarak hayatınıza değer katar.

Varlığımızın Amacı, Geleceğin İçgörülerini Ortaya Çıkartmak

Benzersiz bir araştırma deneyimi

Türkiye temsili Gager havuzundan proje amacı doğrultusunda doğru kitleyi hedef alarak sorduğumuz sorularla; fikirlerin, projelerin, konseptlerin ürünlerin, hizmetlerin, yatırımların ve reklamların uzun vadeli değişkenlerini ölçümlemek üzere özgün bir platform sağlıyoruz.

Size uygun yöntemler

En üstün veri bilimleri, sosyal bilimler ve pazar araştırmaları teknolojilerini birleştirerek sizin için en uygun araştırma yöntemini seçiyor, daha iyi kararlar alarak ve müşterileriniz için daha sezgisel ürün önerilerinde bulunmanızı sağlıyoruz

Yöntemler

ADSHORT

ADSHORT

Adshort ile 24 saat içinde geribildirimleri alabilir ve hızlı bir aksiyon ile stratejilerinizi doğrulayabilir ve sonuç alabilirsiniz.
ADLONG

ADLONG

Konsept geliştirme, kullanım, tutum ve davranış araştırmaları, marka değeri, ürün testleri gibi tüm ihtiyaçlarınız için kapsamlı bir çözüm sunar.
ADF2F

ADF2F

Deneyimli bir moderatör tarafından yönetilen online ve düşük maliyetli bir metodolojiyi topluluğun gücü ve bağlılığıyla beraber hızlı bir şekilde organize edilir.
ADSNAPS

ADSNAPS

AdSnaps, etnografik araştırmadan esinlenilmiştir. Yazılı yorumlara ek olarak katılımcılar görsel ve video yüklenmesi istenmektedir.
ADSECRET

ADSECRET

Adsecret lokasyon bazlı ziyaretler eşliğinde müşteri deneyim yolculuğunuzu ölçmeye ve iyileştirmeye dayalı bir gizli müşteri servisidir.
ADREADY

ADREADY

AdReady, markaların dünyasındaki ihtiyaç ve güncel trendler doğrultusunda sektör ve iş birimi bazında hazırlanan raporlardır.
ADFOCUS

ADFOCUS

AdFocus, çevrimiçi fokus grup metolodojisidir. Uzun mesafeli projeler için enerji ve zaman tasarrufu sağlamaktadır.

Sizin için en iyi araştırma
yöntemini ekibimizle birlikte belirleyin.

Geleceği Birlikte Tasarlayalım